• EKONOMIADA ZSEU

• Ekonom Free Week 23-29.10.2022r.

Warszaty ekonomiczne w Rajczy.W programie: debata ekonomiczna, konkursy, wizyty w firmach lokalnych,igrzystka sportowe,wyjazd do Zwardonia.spotkania z biznesem,pokaz mody i inne.

• Deklaracje egzamin zawodowy sesja zima 2023

• termin składania do 15 września br.

Formuła 2019 (trzyliterowa)-deklaracja załącznik 3a,formuła 2017(dwuliterowa)-deklaracja załącznik 3

do pobrania w wersji również edycyjnej ze strony interetowej szkoły zakładka strefa ucznia-egzaminy zawodowe

Deklaracje prosimy złożyć w sekretariacie szkoły do 15.09.2022r.

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 1 września:

- o godz. 9.00 w auli – uczniów klas 2–4,

- o godz. 11.00 w auli – uczniów klas pierwszych.

Obowiązują odświętne stroje oraz mundury w klasach o profilu policyjnym i wojskowym.

• KOMUNIKAT

• Zapraszamy po odbiór dyplomów od 8.09 br. w sekretariacie szkoły 8.00 -15.00​​​​​

Wyniki egzaminu w formule 2017 i formule 2019 (kwalifikacje dwu i trzyliterowe)będą dostępne 31 sierpnia 2022 r. od godz. 10:00 na portalu zdającego SIOEPKZ https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl/.

Do zalogowania niezbędne są: nr PESEL oraz hasło.(zostały przekazane zdającym przez szkołę przed przystąpieniem do egzaminu)

Serdecznie gratulujemy zdania ezgaminów!

• Wakacyjne spotkania zawodowe...

• z firmami i instytucjami w ZSEU

W wakacyjnym klimacie w gronie najlepszych śląskich firm i instytucji odbyło się spotkanie inaugurujące współpracę w zakresie praktyk zawodowych w nadchodzącym roku szkolnym. Rozmowom i ustaleniom towarzyszyły dyskuje i porady zawodowe.W tym wyjątkowym gronie nie zabrakło przedstawicieli Cechu Rzemieślników z Zabrza,PUP Zabrze,Mostostalu Zabrze,nmc Polska,Ltp Logistic,Uhy Eca,Ram 2,Hotele Diament.Nowymi Partnerami Szkoły stały się min.firmy:Indyk Śląsk ,Elektrolux,Angello,Elektrometal,Wody Mineralne.

"Takie wydarzenia są ważne dla budowania efektywnej współpracy"-HR manager nmcPolska