• Wyniki sesji lato 2023

•

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie informuje, że od dnia 31 sierpnia 2023 r. od godz. 10:00 będą dostępne w formie elektronicznej informacje o wynikach dla zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i egzaminy zawodowe w sesji Lato 2023.

Informacje będą dostępne dla zdających pod adresem:

Informujemy, że świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, certyfikaty kwalifikacji zawodowej, dyplomy oraz informacje o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanego w sesji Lato 2023 zdający będą mogli odbierać w szkole, w sekretariacie szkoły od dnia 8 września 2023 r. ,od godz. 12:00, po okazaniu dowodu osobistego.

• Egzamin zawodowy zima

• deklaracje do 15.09.2023r.

Deklaracje na egzamin z kwalifikacji zawodowych uczniów, którzy przystępują do egzaminu w sesji ZIMA 2024

lub chcących poprawić egzamin w najbliższej sesji,należy składać w sekretariacie szkoły.

Formularze deklaracji do pobrania ze strony internetowej szkoły również w wersji edycyjnej w zakładce : strefa ucznia.

• XVI Giełda Podręczników Używanych

• Biblioteka szkolna zaprasza!

To już szesnasty rok z rzędu, kiedy zapraszamy uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w akcji GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH. Ta doskonała okazja do sprzedaży i zakupu podręczników od starszych koleżanek i kolegów, czeka na zainteresowanych już od 4 września. Zakończenie akcji przewidujemy tradycyjnie na przełomie października i listopada, kiedy ustaje zainteresowanie zbytem podręczników, a egzemplarze niesprzedane trafiają z powrotem do swoich właścicieli.

W związku z powyższym, Uczniów oraz zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z biblioteką szkolną w godz. 8.00-14.00.

W przypadku sprzedaży podręczników uczniowie proszeni są o ich wycenę oraz podpisanie własnym imieniem i nazwiskiem.

Jednocześnie informujemy, że biblioteka szkolna nie ma wpływu na rodzaj oraz ilość zdeponowanych do sprzedaży  podręczników, a handel książkami odbywa się pomiędzy uczniami naszej szkoły.  Przypominamy, że biblioteka szkolna jest jedynie pośrednikiem w kupnie i sprzedaży książek i nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści materialnych.

Zainteresowanych zapraszamy!