• XVII Giełda Podręczników Używanych

• Biblioteka szkolna zaprasza!

Tradycyjnie we wrześniu, biblioteka szkolna zachęca uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w akcji GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH.

Okazja do sprzedaży i zakupu podręczników od starszych koleżanek i kolegów, czeka na Was już od 2 września, w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

W przypadku sprzedaży podręczników uczniowie proszeni są o ich wycenę oraz podpisanie własnym imieniem i nazwiskiem (ołówkiem).

Czas trwania akcji przewidziany jest do momentu  zainteresowania zbytem i zakupem podręczników.

Informujemy, że biblioteka szkolna nie ma wpływu na rodzaj, ilość i cenę zdeponowanych do sprzedaży podręczników, a handel książkami odbywa się pomiędzy uczniami naszej szkoły.  Przypominamy, że biblioteka szkolna jest jedynie pośrednikiem w kupnie i sprzedaży książek i nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści materialnych.

Zainteresowanych zapraszamy!