• Uczennice ZSEU ze złotym medalem Mistrzostw Polski w Cheerleadingu!

Uczennice ZSEU ze złotym medalem Mistrzostw Polski w Cheerleadingu!

18.04.2024 08:52
      Miło nam poinformormować, że nasze uczennice Natalia Krzepkowska (1Te) i Joanna Kurasz (2Tel) wywalczyły złoty medal  Mistrzostw Polski w Cheerleadingu sportowym w konkurencji CHEER COED JUNIOR L4. Dodoatkowo Natalia zdobyła srebrny medal w konkurencji CHEER JUNIOR COED GROUP STUNT L4. Dziewczyny na codzień trenują w klubie Energy Cheerleaders. Mistrzostwa odbyły się w dniach 12-14 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim. Serdecznie gratulujemy sukcesów.

• 3 miejsce w piłce ręcznej dla ZSE-U!

3 miejsce w piłce ręcznej dla ZSE-U!

15.04.2024 13:22
      Pomimo braku aż 3 zawodniczek z podstawowego składu drużyna ZSE-U zdobyła 3 miejsce w Mistrzostwach Zabrza w piłce ręcznej. W decydującym o wejściu do finału spotkaniu nasz zespół może mówić o dużym pechu z powodu utraty bramki z rzutu wolnego w ostatniej sekundzie spotkania. Serdeczne gratulacje!

Wyniki :
      ZSE-U - Centrum Edukacji 4:2
      1LO - ZSE-U 3:4

Reprezntacja wystąpła w składzie:
      Karolina Raszczyk (4Tep), Adrea Hermann (2Tlw), Weronika Ćwik i Oliwia Jaguszewska (3Tlw), Julia Kozłowska (2Tel), Wiktoria Płatek (2Tep), Nikola Kołcz (5 Tep), Aleksandra Sibiga (1Tep), Natalia Krzepkowska (1Te).

Opiekunem drużyny jest Michał Grzyb.

• Półfinał wojewódzki w badmintonie - 4 miejsce dla ZSE-U.

Półfinał wojewódzki w badmintonie - 4 miejsce dla ZSE-U.

15.04.2024 12:41
      Reprezentacja dziewcząt w badmintonie w składzie Karolina Raszczyk i Kamila Malcherczyk (obie (4Tep) zajęła 4 miejsce w pólfinale wojewódzkim licealiady w badmintonie. Ten wynik jest największym sukcesem w historii szkoły w tej dyscyplinie.

Nasze dziewczyny musiały uznać wyższość pozostałych drużyn, w których występowały zawodniczki trenujące na codzień w ślaskich klubach.

18.03.2024 11:28
      15 marca odbyły się mistrzostwa rejonowe w badmintonie dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział po 2 najlepsze zespoły z Zabrza i Rudy Śląskiej. W kategorii dziewcząt drużyna w składzie: Karolina Raszczyk i Kamila Malcherczyk (obie 4Tep), wywalaczyła 1 miejsce i awans do półfinałów wojewódzkich.

Męski zepół w składzie: Oliwier Głusiński (4Tep), Jakub Lukoszek (3Tlw) i Wojciech Witek (1Tep) zajął 3 miejsce.

Opiekunem reprezentacji była pani Ewa Kniaś. Serdeczne gratulacje!

• ZSE-U wicemistrzem Zabrza w koszykówce dziewcząt!

ZSE-U wicemistrzem Zabrza w koszykówce dziewcząt!

01.03.2024 08:56
      29 marca w ZCKOiZ w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Zabrza w koszykówce dziewcząt, w których  nasza drużyna zajęła 2 miejsce ulegając w finale imprezy 3 LO 12:19. W pólfinale imprezy ZSE-U pokonało gospdynie turnieju 36:24.