• ubezpieczenie turystyczne

• 07.10.2020 01:11
        • Podróżowanie zapewnia emocje – czasem również te mniej pożądane. Pomyśl przed wyjazdem o ubezpieczniu turystycznym, które ochroni Cię od niespodziewanych kłopotów i podróżuj swobodnie!

Nie przewidzisz wszystkiego, co może spotkać Cię podczas podróżowania. Choroba, wypadek, złamanie przepisów – to wszystko potrafi przydarzyć się w najmniej dogodnym momencie.

Każdy z nas podróżuje inaczej i w różne miejsca. Czasami wybieramy Polskę, niekiedy decydujemy się na podróż po Europie, a niektórzy zapuszczają się w najodleglejsze rejony Świata. Jedni wolą spokojny wypoczynek przy basenie, inni nie wyobrażają sobie wakacji bez aktywnego uprawiania sportu. W zależności od potrzeb,zadbaj o  dostosowany do Twoich wymagań Pakiet ubezpieczeń.

Zapoznaj się z materiałem poniżej

Ubezpieczenie_turystyczne-_Ekonomia_Turystyki_(1).pdf
        • Wakacje 2020r.

• 29.06.2020 01:24
        • bezpiecznych i wyjątkowych podróży,pełnych słońca i radości -udanych wakacji!
          szkolne kółko turystyczne"Europa"
        • Literackie podróźe on line

• 03.05.2020 16:44
        • szkolny klub turystyczny zaprasza na zdalne podróżowanie,proponujemy odbyć wspólne podróże, każdy z domu przez swój komputer.Pierwsza propozycja "Polska z lotu ptaka" "przypomnijcie sobie swoje wakacje,podróże pełne radości i ciekawych miejsc być może nie odkrytych jeszcze przez innych. Proponujemy opiszcie swoje podróże,opowiedzcie o ciekawych miejscach,zabawnych zdarzeniach -podzielcie się z innymi i wyślijcie wspomnienia przez Librusa -otworzymy dla Was bloga.