• Szachiści ZSE-U na 3 miejscu w Zabrzu i czwartym w rejonie!

Szachiści ZSE-U na 3 miejscu w Zabrzu i czwartym w rejonie!

24.10.2022 14:18
      24 pażdziernika w Rudzie Śląskiej odbyły się zawody rejonowe w szachach. Reprezentacja ZSE-U w składzie Olga Michalak (4TufP), Amelia Winiarska (2Tep), Patryk Helmrich (2Tlw)  i Krzysztof Podobiński (1Tl) wywalczyła 4 miejsce. Turniej był jednocześnie Mistrzostwami Zabrza i w tej klasyfikacji nasza szkoła uplasowała się na 3 miejscu.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy udział aktualnego Wicemistrza Świata w szachach, który jest uczniem 3 LO w Zabrzu. Ogółem z zawodach brało udział 8 szkół w tym 5 z Zabrza i 3 z Rudy Śląskiej.

Opiekunem drużyny jest Michał Grzyb.
      Serdecznie gratulujemy.

• 3 miejsce w rejonie dla ZSE-U!

3 miejsce w rejonie dla ZSE-U!

20.10.2022 08:32
      Reprezentacja ZSE-U zdobyła 3 miejsce w zawodach rejonowych w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali Kamil Mondroch (2Tlw), Jan Demczuk (1Tl) i Bartosz Michaś (1TlwB).
      Zawody z udziałem najlepszych drużyn z Zabrza i Rudy Ślaskiej odbyły się 19 pażdziernika w MDK w Rudzie Śląskiej.
      Serdeczne gratulacje.

• Mecz siatkówki Uczniowie - Nauczyciele z okazji DEN

Mecz siatkówki Uczniowie - Nauczyciele z okazji DEN

16.10.2022 13:52
      13.10 w  tradycyjnym pojedynku z okazji Dnia Edukacji Narodowej zmierzyli się Uczniowie kontra Nauczyciele. W trakcie 4 setów nie udało się wyłonić zwycięzcy i mecz zakończył się remisem 2:2. Spotkanie stało na wysokim poziomie a oba zespoły zasłużyły na pochwały. Dodatkową atrakcją wydarzenia były występy szkolnej grupy Cheerleaders .

Druzyny wystąpiły w następujących składach.

NAUCZYCIELE:
      Ewa KniaśDorota Gemza-PtaśAneta StępieńSławomir Czypczar, Michał Grzyb, Adam Cymorek
      oraz gościnnie Wiktoria Lyska.
      UCZNIOWIE:
      Julia Pilszczek (3Tuf),Julia Przywoźna (4Tep), Oliwia Jaguszewska (2Tlw), Mateusz Szpak (4TlG),
      Daniel Marczol (4TlwG), Wiktor Giza (3Tlw) i Michał Stasiów (2Tl).

• Wicemistrzostwo Zabrza w Tenisie Stołowym dla ZSE-U!

Wicemistrzostwo Zabrza w Tenisie Stołowym dla ZSE-U!

08.10.2022 10:37
      7 pażdziernika odbyły się Mistrzostwa Zabrza w Tenisie Stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie Kamil Mondroch (2Tlw), Jan Demczuk (1Tl) i Bartosz Michaś (1TlwB) wywalczyła 2 miejsce.

Reprezentacja dziewcząt w składzie Julia Kozłowska (1Te/l), Wiktoria Płatek (1Tep) i Andrea Hermann (1TlwA) zajeła w turnieju 5 miejsce.

Opiekunem reprezentacji jest Michał Grzyb.

• 3 i 4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dla ZSE-U !

3 i 4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dla ZSE-U !

08.10.2022 10:42
      Sztafeta w składzie Bartłomiej Adamczyk (1TlwB), Fabian Bednorz (1Tl), Wiktor Markiewka i Oskar Piechota (1Te/l) oraz Wiktor Giza i Bartosz Nowak (3Tlw) wywalczyła 3 miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Sztafetowych Biegach Przełajowych.  Sztafeta dziewcząt w składzie Weronika Ćwik (2Tlw), Nikola Kołcz (4Tep), Martyna Sobczyk (2Tep), Karolina Raszczyk (3Tep) oraz Kamila Paluch i Wiktoria Niesporek (4TlwP) ukończyła rywalizację na 4 miejscu.

Zawody odbyły się 4 pażdziernika na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolengo nr 7 w Zabrzu Makoszowach.