• Mistrzostwa Zabrza w siatkówce dziewcząt

Mistrzostwa Zabrza w siatkówce dziewcząt

10.02.2023 18:25
      8 lutego w naszej szkole rozegrano turniej eliminacyjny Mistrzostw Zabrze w siatkówce dziewcząt. W turnieju oprócz reprezentacji ZSE-U brały udział także zespoły 1LO i 4LO.  Ostatecznie po zaciętej i stającej na wysokim poziomie rywalizacji nasze dziewczęta wywalczyły 2 miejsce i niestety nie awansowały do turnieju finałowego.

Trenerem zespołu jest Ewa Kniaś.

• Koszykarki ZSE-U awansowały do finałów Mistrzostw Zabrza.

Koszykarki ZSE-U awansowały do finałów Mistrzostw Zabrza.

10.02.2023 18:29
      13 grudnia w 3LO odbyły się eliminacje Mistrzostw Zabrza w koszykówce dziewcząt.  Reprezentacja ZSE-U wygrała wszystkie mecze i pewnie awansowała do turnieju finałowego.  W turnieju brały udział: Nikola Kołcz (4TepP),  Oliwia Jaguszewska i Kinga Ziemiańska (2Tw), Martyna Bajda i Martyna Garkowienko (1Tl), Julia Kozłowska (1Te/l) oraz Gabriela Koszka (1Tep)

Opiekunem zespołu jest Michał Grzyb

• Turniej siatkówki z okazji "Dnia Żaka"

Turniej siatkówki z okazji "Dnia Żaka"

14.12.2022 10:02
      Klasa 4TlG wygrała turniej siatkówki z okazji "Dnia Żaka". W turnieju brały udział  klasy maturalne:  4TlG, 4TlwG i 4TepG. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Dziaduszek, Dominik Kubanek, Igor Lipowski, Rafał Drabik, Adam Żerkowski, i Mateusz Szpak.

4TlG - 4TepG  2:0
      4TlwG - 4TepG 2:0
      4TlG - 4TlwG  2:1

W trakcie zawodów swoje umiejętności zaprezentowała szkolna grupa Cheerleaders.

• Mistrzostwa Zabrza w koszykówce chłopców

Mistrzostwa Zabrza w koszykówce chłopców

28.11.2022 10:33
      25 listopada reprezentacja ZSE-U chłopców brała udział w Mistrzostwach Zabrza w koszykówce. Grupowymi rywalami były drużyny Centrum Edukacji oraz Zespołu Szkół Katolikich. NIestety pomimo dobrej gry i ambitnej postawy nie udało się awansować do finału imprezy.

Naszą szkołę reprezentowali:
      Kacper Choroba (4TlwG), Szymon Pietras i Daniel Skowron (4TlwP), Michał Stasiów i Dawid Madej (2Tl), Fabian Tkocz i Szymon Stary (2Tlw), Kacper Nokel i Piotr Celer (1TlwA).

Opiekunem drużyny był Michał Grzyb

• Integracyjny Turniej Siatkówki dla klas pierwszych.

Integracyjny Turniej Siatkówki dla klas pierwszych.

22.11.2022 09:46
      18 listopada rozegrano Integracyjny Turniej Siatkówki  z udziałem 6 klas pierwszych.  Zespoły rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych systemem "każdy z każdym" a zwycięzcy grup zmierzyli się w finale. Najlepszą drużyną turnieju została klasa 1Tl pokonując 1Te/l  2:0 .

Zapraszamy do galerii  zdjęć z turnieju.