Siatkarski pojedynek maturzyści kontra nauczyciele

15.12.2019 00:45
      4 grudnia z okazji Dnia Żaka odbył się mecz siatkówki pomiędzy maturzystami a nauczycielami. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i obfitował w dynamiczne  akcje z obu stron. Po pięciosetowym pojedynku górą okazali się nauczyciele wygrywając 4:1.

Podium dla ZSEU w pływaniu

15.11.2019 13:53
      3 miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Pływaniu zajęła drużyna dziewcząt ZSEU

7.11. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu. Dziewczyny -
      Martyna Starczewska, Barbara Sikora i Julia Kuchta (wszystkie II Tlw) oraz Julia Goleń i Maria Księżyk (III Teuf) - wywalczyły 3 miejsce.
      Chłopcy - Michał Buła (IV Tep), Maciej Klepacz (II Tlw) oraz Jakub Michalski i Adam Kajewski (obaj I Tlw/P) - skończyli rywalizację na 7 miejscu.
      Opiekunem drużyn była Ewa Kniaś
      Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

3 miejsce ZSEU w badmintonie

15.11.2019 13:53
      Reprezentacja dziewcząt ZSEU zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Badmintonie.

Natalia Musioł (IV Tlw) i Jagoda Ciekańska (III Teuf)  zdobyły 3 miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Badmintonie. Zawody odbyły się w sobotę 26.10. w Zespole Szkół nr. 10. Opiekunem drużyny była Ewa Kniaś.
      Gratulacje dla medalistek.

Podium dla ZSEU w biegach przełajowych

07.10.2019 13:30
      Reprezentacja ZSEU zajęła 3 miejsce w mistrzostwach Zabrza w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody rozgrywane były 25 września na terenach ZS-P nr 7 w Zabrzu. Naszą szkołę reprezentowały:
      Kamila Koseła(1 Tep/G), Martyna Flaszewska (2Teuf), Julia Kuchta Natalia Lachendro (2 Tlw), Magdalena Suś (4Te), Julia Świątek (4Tl) oraz  Magda Klonowska (2Tep).

Na zdjęciu kapitan drużyny Magda Suś

Opiekunem drużyny była Ewa Kniaś.

Gratulujemy.

2 razy podium dla tenisistów stołowych ZSEU

06.10.2019 20:46
      Znakomicie spisała się reprezentacja ZSEU w mistrzostwach Zabrza w tenisie stołowym wywalczając 1 miejsce w kategorii dziewcząt i 3 miejsce w kategorii chłopców.

Zgodnie z oczekiwaniami drużyna dziewcząt obroniła mistrzowski tytuł sprzed roku wygrywając wszystkie mecze w turnieju. Naszą szkołę reprezentowały Weronika Lewandowska (4Tep) i Julia Kuchta (2Tlw). Dzięki zwycięstwu dziewczyny wywalczyły awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w połowie października.

Reprezentacja chłopców w składzie: Dorian Mańdok (3Tlw), Bartłomiej Łysakowski (2Tep) i Piotr Rokita (4Tep) uplasowała się na 3 miejscu. Chłopcy przegrali tylko jeden mecz w półfinale z późniejszymi mistrzami drużyną Centrum Edukacji.

Serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za sukces w zawodach rejonowych.

Opiekunem drużyny jest Adam Cymorek.