• Wicemistrzostwo Zabrza dla siatkarek ZSE-U!

Wicemistrzostwo Zabrza dla siatkarek ZSE-U!

01.03.2024 08:18
      28 lutego w ZCKOiZ w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Zabrza w siatkówce dziewcząt, w których drużyna prowadzona przez panią Ewę Kniaś wywalczyła 2 miejsce ulegając po zaciętym finale zepołowi 3 LO.

Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Garbulowska (4Tlw), Weronika Ćwik i Oliwia Jaguszewska (3Tlw), Wiktoria Lyska (4Tel), Julia Pilsczek (4Tuf), Alicja Barańska (5Tlw), Julia Przywoźna (5Tep), Paulina Światłowska (2Tl) ioraz  Klaudia Mróz (1Tl).

Serdeczne  gratulacje!

• 1 i 2 miejsce w badmintonie dla ZSE-U!

1 i 2 miejsce w badmintonie dla ZSE-U!

28.02.2024 10:15
      Karolina Raszczyk i Kamila Malcherczyk (obie 4Tep) wywalczyły 1 miejsce w rozegranych 23 lutego w ZSP nr 7 Mistrzostwach Zabrza w badmnitonie.  Drużyna chłopców w składzie: Oliwier Głusiński (4Tep), Jakub Lukoszek (3Tlw) i Wojciech Witek (1Tep) uplasowała się na 2 miejscu.

Zarówno dziewczęta jaki i chłopcy awansowali do rozgrywek rejonowych. Serdeczne gratulacje!

Opiekunem drużyny była pani Aneta Stępień.

• Walentynkowy turniej par w badmintonie.

Walentynkowy turniej par w badmintonie.

14.02.2024 15:11
      14 par rywalizowało w turnieju walentynkowym rozegranym 14 lutego w naszej szkole. Zwycięzcami okazali Kamila Malcherczyk i Oliwier Gusiński z klasy 4Tep, którzy w finali pokonali Karolinę Raszczuk (4Tep) i Bartka Bazylczuka (2TlwA). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Wyniki turnieju:
      1. Malcherczyk, Głusiński (4Tep)
      2. Raszczyk ((4Tep), B.Bazylczuk (2TlwA)
      3. Przywoźna (5Tep), Szostek (3Tlw)
      4. Szymańska (2Tlw), Lukoszek (3 Tlw)
      5. Krzepkowska (1Te), Kołodziejczyk (2TlwA)
      6. J.Bazylczuk (1Tluf), Biel (1Tep)
      7. Wolenberg (2Tuf), Paluch (2TlwA)
      8. Liszka, Omachel (5Tep)

• Mistrzostwa Zabrza w siatkówce chłopców

Mistrzostwa Zabrza w siatkówce chłopców

14.02.2024 09:05
      25 stycznia w hali sportowej ZS 10 odbyły się Mistrzostwa Zabrza w siatkówce chłopców. Zespół  Pani Ewy Kniaś nie uzyskał awansu do turnieju finałowego ulegając po bardzo dobrej grze gospodarzom turnieju oraz po dramatycznej walce w tie - breaku reprezentacji Zespołu Szkół Salezjańskich.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie : Jakub Szostek, Wiktor Giza, Mateusz Karolak, Bartek Nowak, Szymon Krawczyk, Szymon Pietras, Oliwier Głusinski, Denis Banasiuk, Rafael Bagsik i Tomasz Michalak.

Zabrakło doświadczenia i chłodnej głowy w końcówce setów ale chłopcy pokazali, że umieją grać w siatkówkę i warto dalej prowadzić szkolenie w czasie zajęć pozalekcyjnych.

• Koszykarki awansowały do finałów Mistrzostw Zabrza

Koszykarki awansowały do finałów Mistrzostw Zabrza

12.12.2023 08:59
      11 grudnia w naszej szkole rozegrano turniej eliminacyjny Mistrzostw Zabrza w koszykówce dziewcząt z udziałem Centrum Edukacji i 1LO.  Nasze koszykarki ZSE-U wygrały oba mecze i pewnie awansowała do turnieju finałowego.