• Specjalizacja "TURYSTYKA W EKONOMII"-nowość!!!

• 09.10.2024 23:56
      • Z okazji obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej ZSEU zaproponowała uczniom klas piątych w ramach programu nauczania w zawodzie technik ekonomista zajęcia branżowe odpowiadające potrzebom rynku pn."Turystyka w ekonomii".
        Dzięki podjętej współpracy z Polską Izbą Turystyki, jako jedyna szkoła w naszym regionie podpisała umowę partnerską z największą organizacją branżową skupiającą ponad 4500 biur podróży działających w Polsce.
        Wiele interesujących zajęć, spotkań z zawodowcami, podróżnikiem za nami ale...jeszcze więcej przed nami...
        Przykładem na tą ciekawą formę edukacji są: podróże ze smakiem i kulturą Francji, Włoch, USA, Meksyku, a także wyjątkowa relacja z wyprawy niewidomych Polaków do Afryki pt."Dotknąć Kilimandżaro".
        Dziękujemy Panu Robertowi Neumannowi za opowieści i piękne zdjęcia.