• Zostań podcasterem!

• 25.11.2022 08:56
          • Warsztaty dla uczniów klasy 1 Tep i 3 TepP.
          • Wieloletnia współpraca z Miejską Biblioteką Publiczną w Zabrzu, przekłada się na udział uczniów naszej szkoły w licznych wydarzeniach kulturalnych, czytelniczych i edukacyjnych. Zabrzańska książnica jest inicjatorem i organizatorem wielu ciekawych projektów, w których chętnie uczestniczą nie tylko miłośnicy książek. Czerwcowe spotkania uczniów klasy 3 TepP i 1 Tep miały charakter warsztatowy i omawiały zagadnienie tworzenia podcastów.

„Jak mówić, by było o czym opowiadać i żeby znalazły się osoby, które będą chciały tego słuchać” – to motyw przewodni spotkań z Panią Pauliną Świtałą - zawodowo związaną z Wydziałem Humanistycznym i Biurem Działalności Studenckiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,  autorką reportaży o tematyce społecznej, programów publicystyczno-naukowych i edukacyjnych, szkoleniowcem z zakresu komunikacji, autoprezentacji, wystąpień publicznych, nowych mediów i strategii budowania wizerunku.

Warsztaty odebrane bardzo pozytywnie ze strony naszych uczniów, zakończyły się chęcią spotkań w przyszłym roku szkolnym. Drzwi biblioteki szkolnej oraz naszej szkoły są zawsze otwarte, będzie nam miło móc ponownie skorzystać z wiedzy i doświadczenia tak znamienitych gości.

Początek formularza