• TECHNIK EKONOMISTA – KLASA MUNDUROWA

Jeśli chciałbyś zdobyć konkretny zawód, a ponadto przygotować się do pracy w policji technik ekonomista o profilu policyjnym pozwoli Ci zrealizować swoje plany.

Program nauczania technika ekonomisty wyposaży uczniów w umiejętności niezbędne do pracy na stanowiskach pracy związanych między innymi z polityką zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, rozliczaniem ubezpieczeń i podatków, uproszczoną księgowością, obrotem pieniężnym, zaopatrzeniem, sprzedażą, gospodarką magazynową, rozliczaniem produkcji, wykonywaniem prac biurowych. Ponadto umiejętności nabyte przez uczniów w szkole przydadzą się również w życiu codziennym (pełny opis kierunku w zakładce Technik ekonomista).

W klasie mundurowej dodatkowo zaproponujemy młodzieży ciekawe zajęcia z zakresu obronności, musztry, wycieczki dydaktyczne do jednostek policji, udział w ciekawych akcjach itp. Wszystkie zajęcia  prowadzone są przez funkcjonariuszy policji.

Po ukończeniu technikum o profilu policyjnym uczeń dodatkowo może szukać zatrudnienia w policji, straży pożarnej, straży granicznej w administracji samorządowej i rządowej na stanowiskach związanych z obronnością, zarządzaniem kryzysowym oraz obroną cywilną.

PAMIĘTAJ!!

Mundur wyrabia dyscyplinę, a także uczy szacunku do wartości patriotycznych.