• Patronat Ministerstwa Finansów

• 17.11.2020 20:02
        •
          Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,który skierowany jest do młodzieży w wieku 16–19 lat.
          Jego celem jest poszerzanie wiedzy uczniów dotyczącej zasad działania sektora finansowego oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią im efektywne zarządzanie finansami osobistymi i budowanie własnego kapitału społecznego – ekonomiczno.

W ramach konkursu ponadto ciekawe e-wykłady dla uczniów ze specjalistami i praktykami rynku pracy na platformie MF oraz materiały do pobrania.
          Zapisy już od 16 listopada br.

• kursy dla ekonomistów

• 22.10.2020 19:34
        • rozpoczeliśmy przy współpracy z GWSP w Chorzowie cykl szkoleń w ramach projektu unijnego"Młodzieżowa Akademia Rozwoju"
          12.10.2020r. "Pozyskiwanie środków zewnętrzynych i podstawy analizy finansowej"
          w którym brała udział młodzież klasy IV ekonomicznej/Teuf.

nie tylko cenna wiedza ale i miły poczęstunek w przerwie pilnej pracy:)
        • Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

• 27.09.2020 23:39
        •

• I Etap: 30 października 2020 roku,Test online

• II Etap: 15 grudnia 2020 roku,Praca pisemna na wybrany temat

• Wyłonienie finalistów: do 1 lutego 2021 roku,

• Finał Konkursu: 31 marca 2021 roku, Warszawa.Turniej wiedzy
        • XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej.

• 22.09.2020 21:49
        • hasło przewodnie Olimpiady brzmi „Ekonomia wobec kryzysów. Gospodarcze i społeczne skutki pandemii”. Honorowy patronat nad XXXIV Olimpiadą objął Prezes Narodowego Banku Polskiego. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, przy współudziale Ministerstwa Edukacji Narodowej, począwszy od roku szkolnego 1987/1988. Należy ona do największych i najważniejszych przedsięwzięć z zakresu edukacji ekonomicznej, skierowanych do uczniów szkół średnich z całego kraju oraz ich nauczycieli.