• Relacja z wycieczki do Krakowa 8.12.2021r.

• 27.12.2021 22:47
      • W ramach szkolnego kółka turystycznego uczniowie poza świątecznym jarmarkiem w Krakowie uczestniczyli w warsztatach własnoręcznego malowania bombek w manufakturze w Miechowie.Podczas wizyty można było dowiedzieć się o wszystkich etapach produkcji ozdób choinkowych i nie tylko :od ręcznego formowania szkła,srebrzenia,misternego malowania, aż do wykonania pod kierunkiem dekoratorów fabryki autorskiej świątecznej bombki.Wszyscy z dużym zaangażowaniem i kreatywnością przystąpili do tworzenia tej wyjątkowej ozdoby,która już niedługo pojawi się na domowej choince.
        Pomimo zimna magia świąt udzieliła się wszystkim, Kraków dał się poznać jeszcze z innej historycznej strony dzięki wyjątkowej opiece przewodnika.Do zobaczenia na kolejnej wycieczce.