• Szkolne Kółko Turystyczne  EUROPA zaprasza Wszystkich Uczniów Naszej Szkoły
      • Szkolne Kółko Turystyczne EUROPA zaprasza Wszystkich Uczniów Naszej Szkoły

• 11.09.2022 18:18
      • to projekt praktycznego połączenia wiedzy teoretycznej z zakresu planowania przedsięwzięć gospodarczych  i innych przedmiotów ekonomicznych ... z niezbędną dzisiaj  praktyką,doświadczeniem.Gospodarzami Kółka są Uczniowie klasy I.Efektem końcowym projektu są propozycje wycieczek,jednak zanim powstaną wybiera się starannie ciekawy program,atrakcyjny kierunek,kalkuluje koszty,opracowuje mapki podróży a nawet szuka potencjalnych sponsorów.Celem jest tanie podróżowanie i zdobywanie nowych umiejętności.
        Regulamin_wycieczek_kolka_turystycznego.docx
      • już w tym tygodniu  jedna z propozycji wycieczek :Jarmarki świąteczne w Krakowie

FABRYKA BOMBEK MIECHÓW

+ JARMARKI Kraków

Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu

TERMIN: 16.12.2019

KOSZT WYCIECZKI:__________________________________________________

• 59 zł/os. – grupa 40/50 osób + opieka gratis

* podane ceny są cenami brutto, zawierają wszystkie świadczenia

Program:___________________________________________________

07.15 Wyjazd.

09.15 Przyjazd do Miechowa, gdzie mieści się fabryka ozdób choinkowych, realizacja programu wycieczki:

• zwiedzanie zakładu: zapoznanie się ze WSZYSTKIMI ETAPAMI POWSTAWANIA BOMBEK oraz całym cyklem produkcyjnym od kawałka szklanej rurki po wymalowaną bombkę. Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda ręcznie formowanie szkła (proces dmuchania bańki), poznają tajniki dekorowania (malowanie, zdobienie brokatem, flokowanie) oraz konfekcjonowania szklanych ozdób choinkowych.

• UDZIAŁ W WARSZTATACH PLASTYCZNYCH, które polegają na własnoręcznym wymalowaniu i udekorowaniu bombki za pomocą dostępnych materiałów: farb, brokatów, pędzli.

• MALOWANIE OZDÓB CHOINKOWYCH - bombek pod okiem profesjonalnych dekoratorek.

11.30 – Wyjazd z Miechowa.

12.30 – Przyjazd do Krakowa. Przejście bulwarem wiślanym na krakowski rynek. Udział w JARMARKU ŚWIĄTECZNYM – spacer po Rynku wśród kolorowych świątecznych kramów, choinek, światełek zdobiących miasto. Czas wolny na krakowskim rynku ok. 2-3 godzin. Możliwość zakupu wyrobów świątecznych. Możliwość zakupu posiłku – we własnym zakresie.

16.00/17.00 – Wyjazd z Krakowa.

18.00/19.00 – Powrót.

Program jest ramowy i może ulec zmianie, możliwa modyfikacja programu.

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY