• Mikołajki w Berlinie

• 20.11.2023 14:09
      • Szkolne Kółko Turystyczne proponuje wycieczkę przedmiotową dla uczniów do Berlina:
        "Mikołajkowe klimaty"

TERMIN: 6 grudnia 2023r.

KOSZT WYCIECZKI:
        •  240 zł/os. – grupa min. 50 osób + opieka gratis

* podana cena jest ceną brutto, zawierająca świadczenia (w tym przejazd,
        zwiedzanie miasta z przewodnikiem/pilotem,audioguide,ubezpieczenie)

Program:
        Zbiórka w godzinach porannych ok.24.00 i przejazd do Berlina  stolicy Niemiec
        W świątecznej atmosferze  spacer przez stolice Niemiec .Zobaczymy m.in. Reichstag, Bramę Brandenburską - symbol stolicy, i położony tuż obok elegancki Plac Paryski, będący siedzibą kilku ambasad i Akademii Sztuk Pięknych. Unter den Linden  i nowoczesnym Placu Poczdamskim, z wieżowcami i ultranowoczesnym budynkiem Sony Center. Zobaczymy również Plac Bebela, najstarszą berlińską Miejską Operę, Uniwersytet Humboldta. Przejdziemy też na Wyspę Muzeów, z licznymi monumentalnymi budynkami muzealnymi i olbrzymią Berliner Dom (Katedra). Kolejnym punktem wycieczki będzie centrum dawnego Berlina Wschodniego, czyli Alexanderplatz, na którym znajduje się górująca nad miastem Wieżą Telewizyjna (368 metrów wysokości).  Zobaczymy miejsca z zachowanymi fragmentami Muru Berlińskiego, który w czasach zimnej wojny dzielił stolicę Niemiec na pół.
        Po zwiedzaniu miasta zaprosimy Was do spędzenia czasu wolnego na terenie Jarmarków Bożonarodzeniowych​​​​​,dworzec ZOO oraz galerii handlowej w tym Primark.Powrót planowany na godz.24:00.

PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANIE, MOŻLIWA MODYFIKACJA PROGRAMU

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY!