• INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• 4 września w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W jej trakcie upamiętniliśmy rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Przywitaliśmy uczniów klas starszych oraz rozpoczynających naukę w klasach pierwszych:
            Technikum Nr 4 i Branżowej Szkole I stopnia Nr 9. W uroczystości obok uczniów i nauczycieli uczestniczyli zaproszeni goście: I zast. Prezydenta Miasta Zabrze p. Krzysztof Lewandowski, Kierownik Referatu Wydziału Oświaty UM w Zabrzu p. Beata Szuran , Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji ppłk Piotr Tadeusiak, st. chor. sztab. 34 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu Jarosław Widerski.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym. Życzenia wszelkiej pomyślności dla uczniów i nauczycieli zawarła również w swoim liście Pani Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. Mamy nadzieję, że nasza szkoła będzie dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić. Wierzymy, że właśnie tu spełnią się Wasze oczekiwania.