• 8 lutego 2023

Wywiadówki i konsultacje

28 lutego br. (środa) w godz. 17.00-18.30 odbędą się spotkania z wychowawcami i konsultacje z nauczycielami dla Rodziców i Opiekunów prawnych.

Serdecznie zapraszamy.

• 29 listopada 2023

Konsultacje

29 listopada br. (środa) w godz. 17.00-18.30 nauczyciele, specjaliści (pedagog, psycholog, pedagog specjalny) pełnić będą dyżur w szkole.
            Serdecznie zapraszamy na konsultacje, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Udzielimy wszelkich informacji, porad itp.

Rodziców i opiekunów prawnych uczennic i uczniów KLAS V - maturalnych, serdecznie zapraszam na prezentację dotyczącą zasad organizacji, przebiegu i wymagań egzaminów maturalnego 2024, która odbędzie się w auli o 17.00 tego samego dnia.

• 20 września 2023

Spotkanie informacyjne

20 września br. (środa) o godz. 17.00 odbędą się spotkania Wychowawców wszystkich klas technikum i szkoły branżowej z Rodzicami i Opiekunami prawnymi.

Rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy do auli szkolnej. Pozostałych Państwa do sal lekcyjnych.