• Spotkanie tegorocznych maturzystów dotyczące matury z matematyki

• W dniu 7 września uczniowie obecnych klas czwartych (maturalnych), podczas spotkania z nauczycielami matematyki w auli szkolnej, mieli okazję zapoznać się z przebiegiem egzaminu maturalnego z matematyki, jego strukturą i wymaganiami edukacyjnymi obowiązującymi w 2023 roku

• Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023

• Tradycyjnie 1 września w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023.

Przywitaliśmy uczniów klas starszych, a szczególnie serdecznie rozpoczynających naukę w klasach pierwszych: Technikum Nr 4 i Branżowej Szkole I stopnia Nr 9. Swoją obecnością zaszczycili nas szanowni goście: Zastępca Prezydenta Miasta Zabrze pan Borys Borówka i Kierownik Referatu Wydziału Oświaty UM w Zabrzu pani Beata Szuran.

Podczas uroczystej akademii uczciliśmy również 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po uroczystości młodzież udała się ze swoimi wychowawcami do klas.

• XV Giełda Podręczników Używanych

• Biblioteka szkolna zaprasza:)

Wrzesień to miesiąc kiedy zapraszamy uczniów naszej szkoły do biblioteki szkolnej na GIEŁDĘ PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biblioteką w godz. 8.00-14.00.

W przypadku sprzedaży podręczników uczniowie proszeni są o ich wycenę oraz podpisanie własnym imieniem i nazwiskiem.

Przypominamy, że handel podręcznikami odbywa się pomiędzy uczniami naszej szkoły, a biblioteka szkolna jedynie pośredniczy  w kupnie i sprzedaży książek, nie czerpiąc z tego tytułu żadnych korzyści materialnych.

Jednocześnie informujemy, że biblioteka szkolna nie ma wpływu na ilość oraz rodzaj deponowanych do sprzedaży podręczników.

Zainteresowanych zapraszamy:)