• Olimpiada Statystyczna

• 22.09.2020 21:29
        • Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w Olimpiadzie Statystycznej.

• Młodzieżowa Akademia Rozwoju ogłasza zapisy na bezpłatne kursy

• 20.09.2020 01:41
        • Z myślą o młodzieży, Uczelnia przygotowała i realizuje projekt pn. “Młodzieżowa Akademia Rozwoju” dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnikami projektu mogą być uczniowie powyżej 15 roku życia, dla których zaplanowane są kursy edukacyjne, forum aktywności społeczno-gospodarczej i gry rozwojowe.
        • Konkurs NBP na pracę pisemną

• 02.10.2020 23:52
        • Narodowy Bank Polski po raz dziewiętnasty zaprasza uczniów wszystkich szkół  ponadpodstawowych w Polsce do udziału w Konkursie na pracę pisemną.
          „Rola banków centralnych w zmniejszaniu skutków kryzysów gospodarczych”
        • nowoczesny ekonomista kim jest?

• 20.09.2020 01:47
        • Nowoczeny ekonomista to człowiek o szerokiej wiedzy ze szczególnym uwzględnieniem znajomości prawa, socjologii, wiedzy o społeczeństwie,ekonomii,sprawnie posługujący się współczesną technologią komputerową,otwarty na świat i zmieniające się realia gospodarcze i polityczne.

To uczciwy, lojalny, rzetelny i obiektywny menadżer gopodarczy.